Vedení společnosti

  
Ing. Tomáš Netolický - Generální ředitel

Vystudoval obor Automatizované systémy řízení na Stavební fakultě ČVUT a začínal jako programátor analytik v Průmstavu Pardubice. Svoji obchodní činnost započal v roce 1991 ve firmě Multisys a v roce 1993 založil firmu Oskar Pardubice, která se specializovala na služby v IT, konkrétně instalace sítí a školení. Od tohoto roku podniká v oboru IT, ve firmách, které se specializují na IT řešení a služby a podílel se na vzniku, řízení a fúzích několika českých IT firem (COM4, CAD Studio, Dialog MTS, AAC ad.). Od roku 2003 vede společnost XANADU.

   
Ing. Radek Nekl - Finanční a provozní ředitel

Vystudoval obor mikroelektroniky na Elektrotechnické fakultě ČVUT. Již v době studií nastoupil jako obchodní specialista do společnosti Expert & Partner (nyní Tech Data), kde působil do roku 1999. V témže roce nastoupil do společnosti COMFOR jako obchodní ředitel a v roce 2001 přešel do společnosti Oskar Pardubice. Od roku 2003 pracuje na pozici finančního a provozního ředitele XANADU.

 
   
David Pešek - Manažer obchodní jednotky Správa a Rozvoj IT

Po ukončení studií v oboru elektro pracoval jako servisní technik a později jako technický konzultant pro serverová řešení v pražské společnosti Elkan. Od roku 2001 pracoval ve firmě Oskar Pardubice, jako technický konzultant divize Systémy a řešení. V roce 2003 se v rámci fúzí stal zaměstnancem společnosti XANADU, kde zastával různé technicky-konzultační a obchodně-projektové pozice. V posledních letech se specializoval na projektový management u klíčových projektů společnosti v oblasti IT služeb a outsourcingu.

 
   
Luděk Lukeš - Manažer obchodní jednotky Servis

Svoji činnost v oblasti poskytování servisních IT služeb započal v roce 1993. V roce 1995 nastoupil na pozici technického ředitele do společnosti GCC Services, kde se zabýval dodávkami servisních služeb a vedením týmu technické podpory. Od roku 1998 pracoval ve dvou společnostech na pozici manažera servisu a business developera, kde získal cenné zkušenosti v oblasti vedení lidí, řízení projektů a implementace outsourcingu ICT. Před nástupem do XANADU pracoval bezmála 4 roky na pozici technického ředitele významné IT společnosti.